12 juni 2024
Vandaag heeft burgemeester Röell samen met de kinderburgermeester Philippine Rotteveel een nieuwe Kabouterroute in Lage Vuursche geopend: Kabouterroute Pijnenburg. De route van 1,3 km lang, speciaal voor kinderen tussen de 2 en 6 jaar, loopt over Landgoed Pijnenburg.

“De kabouterroute is een mooie activiteit voor kinderen voor wie Klimbos Lage Vuursche nog niet toegankelijk is. Hierdoor is er nog meer te beleven voor het hele gezin”, aldus Ciaran Barsema, directeur van Klimbos Nederland.
De kabouterroute volgt palen met een rode bovenkant en bij de handgemaakte grote kabouterpalen zijn er opdrachten te voltooien. Deze opdrachten staan beschreven in het kabouterboekje dat aan te schaffen is bij de kassa van Klimbos Lage Vuursche. Als alle opdrachten voltooid zijn, kunnen de kinderen een beloning ophalen. De route is altijd te lopen, echter kan het kabouterpakket enkel aangeschaft worden tijdens de openingstijden van Klimbos Lage Vuursche.
Deel dit verhaal